Pulmaisa

Pulma korralduse perioodil kohtume ja suhtleme pruutpaariga palju. Esmalt arutame läbi Teie soovid  ja meie ettepanekud  pulma päevast.  Algab see ju tseremooniaga ja lõppeb tordiga. Sinna vahele jääb imeline päev täis õnne, rõõmu, üllatusi…

Kõik tegemised, sõidud, mängud, kõned ja tantsud  lepime eelnevalt kokku, et “tähtsal päeval” sujuks kõik rahulikult ja rõõmsalt.

Gille suhtleb just planeerimise perioodil rohkem pruutpaariga ja pulmapäeval assisteerib pulmaisa, on toeks pruutpaarile ja kõigile pulmalistele.

Kingikarbid

Erinevaid kingikarpe “ümbrikute” jaoks teeb Gille ise. Värvi ja kujunduse saab teha vastavalt pruutpaari soovile. Iga karp on tehtud just pruutpaari soove ja “pulma värvi” arvestades. Need on ainulaadsed ja kordumatud. Hiljem on selles karbis hea hoida kaarte ja teisi väikeseid meenutusi pulmapäevast.

Ametimärgid

Gille teeb ka erinevaid “ametimärke”. Siit lehelt leiate erinevad võimalused ja kujundused. Just Teile mõeldud komplekt tehakse tellimuse järgi.

Tseremooniad

Tseremooniaid oleme teinud väga erinevates paikades. Selleks sobib just pruutpaarile meeldiv või tähendusega koht. Olgu see siis mererand, ürgmets, koduhoov, loss jne. Meie tseremooniatel on kõik kordumatu ja ainulaadne. Iga kord on kogu lavastus, muusika, koht ja liikumine kokku lepitud pruutpaariga ja just nende soove järgides.

Lillekorvid

Lillekorvid on pulmapeol väga vajalikud esemed. Nendega saab lihtsalt ja turvaliselt transportida lilli ja kimpe tseremoonialt pulmapeole ja sealt edasi koju. Selleks üheks korraks pole vaja endale soetada neid korve vaid võite lahkesti neid meilt laenata.

Laulikud

Eestlane on teatavasti laulurahvas. Me laulame suurest rõõmust ja leiame lohutust koos lauldes. Nii lihtne see ongi! Aga mitte alati. Ikka on nii, et esimesed salmiread ja refrään on peas, kuid siis tuleb edasi na-na-naaa. On hea joriseda kellegi järgi, kuid veel parem oleks, kui sõnad oleks ette antud. Seepärast pakume välja ka meie poolt kokku pandud lihtsa lauliku kõigile tuttavate lauludega. Kaanekujunduse teeme koostöös teiega ja seda ikka selleks, et see oleks teie moodi! Laulikuid pakume pulmadeks, suvepäevadeks, juubeliteks jne. Laulda võib igal pool!